Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor töltsem be a gumilövedék...

Mikor töltsem be a gumilövedéket a pisztolyomba? Ha vészhelyzet van nincs idő zsírozgatni, töltögetni, ha előre töltöm lehet hónapokig (évekig) nem használom, a zsír beleszárad, a lövedék eldeformálódik, pontatlan lesz.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem zsírt,szilikont kell használni!!!


Az nem szárad be,mellesleg ha hónapokig-évekig nem használod az baj,mert közben kell ám gyakorolni.


A lényeg,hogy teflonos szilikonsprayt vagy szilikonzsírt használj,az a tuti!

2015. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy van ahogy az előző válaszoló leírta. Mellesleg ha benne van 1 évig, az se okoz semmi kárt se a fegyverbe, se a gumigolyónak. De úgy is ki fogod lődözni 2-3 havonta :P (én sem bírom ki)
2015. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hülyeség hogy hosszú távon "elromlik".


2014 augusztusban gyakoroltam utoljára, aztán legközelebb 2015 áprilisban. A 2 közti 8 hónapban ugyanaz volt betöltve. Azokkal a lövedékekkel is eltaláltam 4-5 méterről egy emberi mellkas méretű kartondobozt bőven, tokból rántva háromszor (és minden alkalommal 2-2-t lőve).


11 mm-es gumilövedék + Lapua riasztó volt

2015. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!