Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a youtube-ra...

Mit gondoltok a youtube-ra feltöltött kindertojás kibontós és egyéb játékos videókról?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de szerintem beteg dolog, hogy felnőtt emberek ilyen videókat csinálnak. És idegesítő- ha rászabadítom a mesékre kislányom mindig ezeknél köt ki és szereti őket nézni. Általában idegesítő ezeknek a felnőtteknek a hangja.

Ilyenkor elkattintom egy mesére.

Meg aztán belegondoltam, hogy általában ugyanazok csinálják a videókat és van vagy 100 ilyen videója egy embernek és azon gondolkodtam el, hogy mennyi pénzbe került az a sok játék. Milyen beteg dolog már csak azért venni több tucat kindertojást, csak azért, hogy videót csinálj róla, hogy kibontogatod. Még talán az egyéb játék összehasonlítós jó lehet, ha egy szülő gondolkodik, hogy melyik játékot vegye meg, de a hangjukból ítélve, az előadásmódjukból azt szűröm le, hogy gyerekeknek készülnek ezek a videók. Normális hangon mért nem lehet ezeket bemutatni? Úgy adják elő, mintha nagyon is élveznék ezeket a játékokat, olyan gyerekesen.


2015. ápr. 19. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert tényleg élvezik, és ez a hobbijuk, hogy kindertojásos játékokat gyűjtenek? xD
2015. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=h6szTEZn1m4 ilyesmire gondolsz? Ez tényleg nagyon fogyatékos xD
2015. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, kábé ilyenre gondolok, de legtöbb beszél hozzá.


https://www.youtube.com/watch?v=R91WnllMcNA

Ez az egyik legidegesítőbb csaj

Meg van egy fickó, de róla nem találok videót. Na az úgy beszél tényleg, mintha 10 éves lenne és egy nagyon frankó játékot mutatna be.

2015. ápr. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!