Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Violetta hány...

Szerintetek a Violetta hány éveseknek való?

Figyelt kérdés

Szerintem bárhány évesnek.

(Én 12 vagyok és lány és nagyon szeretem.)



#év #viooletta
2015. ápr. 20. 14:36
 1/10 anonim válasza:
74%

Ugyan nem egészen tudom, hogy mi az a Violetta. De rákerestem és ha jól láttam akkor egy zenekar/énekesről van szó.


Nos tehát, én 12 évesen Kárpátiát hallgattam, pedig akkor még nem tudtam igazán, hogy mi is az a politika, miről is szól, egyszerűen csak tetszett. A lényeg az, hogy nincs olyan, hogy ez meg az hány éveseknek való zene terén. Ami tetszik az tetszik és kész, ne hagyd vagy legalább is ne érdekeljen, hogy más ítélkezzen amiatt, hogy milyen zenét hallgatsz. És legfőképpen ne szégyelld. Nem azt mondom ezzel, hogy max hangerőn hangfallal járkálj az utcán, de no, remélem érted amit mondani akartam.


Röviden: Nincs olyan, hogy "korhatár" zenéhez.

2015. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Orsi2002 válasza:
100%

egyetértek az előttem szólóval, igaza van teljesen :)

ha a sorozatra gondolsz, akkor szerintem azt is mindegy, hogy hány évesen nézed. sőt 12 évesen szerintem jó dolog, hogy ilyeneket nézel, nem más idióta műsort a tv-ben aminek semmi mondanivalója nincsen...

2015. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
20 vagyok, de Spongebobot, és Icarly - t is egyaránt nézek. :)
2015. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek, csak a tizenkettő alattiaknak fölösleges nézni, mert semmit nem értek belőle. De bárki nézheti, ez nem kortól függ.

14/l

2015. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 21. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én nemsokára 16 vagyok és nézem a Violettát :) sőőt..imdáom :)

Sokan mondják hogy gáz nem neked való..de nem érdekel :) imádom a zenét benne,meg a szereplőket meg az egészet :)

2015. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

A mi sulinkba a 6 evesektol a 15 evesekig mindenk nezi meg a legmenobb 8.os csajok is.Szoval mindenkinek valo.Meg anyukamat meg az ocsemet is lekoti.(:

12/l

2015. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
Hehe :) Ez jó kérdés :) 26 vagyok és baby sitter voltam egy kislányra vigyáztam és ,,rászoktatott,,a Violettára :) Most a saját gyerkőcömmel vagyok itthon és este 6-kor a brutál hírekel teletömött híradó helyett a Disney megy. Közben táncizunk,stb :)Amikor én voltam tini akkor mindenki a brazil szappanoperákat nézte ( azokat nem csíptem) Kicsit most élem a második tini korszakomat :) Jó a zene,akár nyelvet is tanulhat-gyakorolhat közben az ember :) Szóval sokkal jobb mint a többi csatornán futó Éden,Éjjel -nappal,stb műsorok...
2015. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát általánosan 8-14 évig nézik de vannak kivételek én 13 vagyok és nézem jó kis sorozat ;). De egyáltalán nem gáz ha nézed akárhány éves vagy kinek mi tetsztik mit talál jónak valaki 10 éves korában a micimackót nézi valaki pedig valami durva horror filmet (a kör) izlések és pofonok.:D
2015. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vidák Ivett válasza:
4-16 éveseknek ajánják de vannak 2 éves rajongók is :)))))
2015. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!