Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mekkora összeget (készpénzb...

Ki mekkora összeget (készpénzben) vesztett már el? És ki mennyit talált?

Figyelt kérdés
Ma elhagytam 11 ezer Ft-ot. Egyszer motorozás közben valahogy a belső zsebemből kirázódott a tárcám, benne több mint 100 ezer Ft-al. De mondjuk találtam is már 20 ezer Ft-ot egyszer a járdán sétálva, meg még régebben egy 2 ezrest. Ki mennyit vesztett vagy talált már?

2015. ápr. 20. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyit se szerencsére:) uhm 1000 ft :) xd
2015. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Kerek egymilliót. Nem elvesztettem, hanem kisegítettem vele másokat. Örököltem. Könnyen jött, könnyen ment. De legalább jót tettem.
2015. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer találtam pénzt, az út szélén találtam egy tárcát, benne több mint 100 ezer forinttal.
2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem Szabolcs megyében találtad véletlenül azt a tárcát úgy 5-6 éve? :)))
2015. ápr. 20. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
És ha igen? Már elittam.
2015. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:
Legtöbbet egy 10ezrest találtam. Elhagyni passz...
2015. ápr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosem hagytam még el pénzt, szerencsére. Ha a hoteles borravalókat nem számolom, amikor a párnán otthagyták a borravalót, akkor a legnagyobb összeg 500Ft volt, amit a suli parkolójában találtam 1998-ban. :D (Csak az okos osztálytársam azt mondta, adjam le a portán, és én leadtam.)
2017. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!