Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó sulis romatntiku...

Aoiiiiii kérdése:

Valami jó sulis romatntiku vagy fantasy animeket? :D

Figyelt kérdés

Nem muszáj sulisnak lenni.:)

De ha lehet olyan legyen aminek jó a vége.:3 :D

Üdvvvvv.<3 :D



2015. ápr. 21. 20:28
 1/3 anonim válasza:

A Kamisama Hajimemashita:

Az sulis romantiku és vicces szerintem, de még nincs vége vagyis még lesznek uj részei.

Binbogami ga: az hárem vicces istenes hát nem pont romantikus de, van benne egy kicsi

Egyenlőre ezek jutottak erszembe

2015. ápr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hegedűs Andris válasza:

Toradora

Lovely complex

2015. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Sem a Toradora, sem a Lovely Complex nem fantasy, kedves #2 válaszoló.


A kérdésre válaszolva:

Kamisama Hajimemashita-t én is ajánlom

Angel Beats!

11eyes (bár én itt ki nem állhattam a párocska női tagját, elég idegesítő szegény csaj)

Btooom! (ez elég véres, nem sulis, ilyen tűlélőjáték szerű)

Gosick (ez egy nagyon jó anime, bár nem lehet konkrétan fantasynak nyílvánítani, sokkal inkább a misztikus kategóriába tartozik)

Kaze no Stigma

Noragami (mivel az anime csak a manga elejét dolgozza fel, a romantikus szál nincs kidolgozva benne, de bejelentették a második évadot, ott talán már számíthatunk romantikusabb jelenetekre is)

Zero no Tsukaima


Amik nem felelnek meg a feltételeidnek (vagy csak az egyiknek), de nagyon ajánlom(téríteni mindig szabad):

- Akatsuki no Yona - alternatív történelem, fantasy, trónbitorlás, és romantikában ugyanaz benne a helyzet, mint a Noragaminál

- Ao Haru Ride - sulis, romantikus, slice of life

- Ao no Exorcist - fantasy, ördögűző, sulis, akció

- Btooom! - véres, tűlélőjáték, akció, romantikus

- Fairy Tail - fantasy, akció, mágia, vígjáték, neverending shounen fight

- Hyouka - sulis, rejtélymegoldós

- K-ON! - sulis, zenés, együttes, lánybanda

- Kaichou wa Maid-sama! - sulis, romantikus, vígjáték


Most ennyi. Remélem segítettem. Ha valamilyen témában új animát keresel, nyugodtan fordulhatsz hozzám is privátban, szívesen válaszolok:)

2015. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!