Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na. A fő kérdésem hogy egy 16...

Na. A fő kérdésem hogy egy 16 éves lány és egy 25 éves fiú találkozhat e illetve lehet e köztük valami?

Figyelt kérdés

Vázolom a helyzetet.

Még 2014 augusztusában megismerkedtem egy sráccal. Októberben felköszöntöttem a szülinapján. És utána beszéltünk néha. És most februárban volt egy bál ahol megint találkoztunk. És én rájöttem hogy fülig szerelmes vagyok abba a srácba. És a bál után próbaltam beszélni vele de rám se hederint. És azt mondta hogy azért nem találkozhatunk kettesben mert hogy túl fiatal vagyok. Nem kértem sokat. Csak annyit hogy októberben hadd futhassunk össze a szülinapján(mert szeretnék neki ajándékot adni).

Tanács? Valakinek volt már hasonló esete?

(Szeretném ha lenne köztünk valami. De ha nem akkor azzal is megelégszek ha csak visszaír és barátok leszünk.)



2015. ápr. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha egy kis apakomplexus lenne a dologban.
2015. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz ketten kellenek.Ha ő nem akarja nem valószínű hogy túl sokat fűzhetnél hozzá.De ez csak magán vélemény,és nem kritizálás.
2015. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ráérsz még bőven és jövőre másba leszel szerelmes. Ha ő nem akarja, hagyd a fenébe
2015. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!