Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar állampolgár lehet...

Lehongrois94 kérdése:

Magyar állampolgár lehet francia állampolgár is?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy mivel Magyarország EUs állam és mivel a schengeni övezeten belül van igy a magyar állampolgár nem lehet egyidőben francia állampolgár is...

2015. ápr. 24. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem élt kint ismerősöm. Lehet, de jó pár évet kint kell élnie a személynek bejelentett munkával és perfekt francia tudás stb kell hozzá.
2015. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy ma miként megy ez, azt nem tudom.

Én a családommal (hárman) még a hetvenes évek közepén jöttem ki, és öt-hat év múlva megkaptam a francia állampolgárságot, mint ahogy a család többi tagja is.

Az azonban biztos, hogy házasság esetén - ha kéri valaki - megszerezheti, bár nem tudom, mik ehhez a feltételek.

Si tu veux en avoir un peu plus de renseignements, je peux te chercher des informations plus détaillées. Mais si tu parles bien la langue (et c'est une condition sine qua non), tu peux faire ces recherches toi même.

Bonne chance!

2015. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!