Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is idegesít ha valaki...

Mást is idegesít ha valaki folyatja a csapból a vizet fogmosás alatt végig?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyatos nagy pazarlás! Szerintetek?
2010. febr. 21. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pl. az, utolsó, hogy nem a te vízedről van szó, és nem az én vízemről, hanem MINDENKI vízéről. Attól, hogy ki tudod fizetni az elfolyt vízet, még pazarlás marad, mert nem lesz örökké így, hogy annyi vízet használsz, amennyit ki tudsz fizetni. A víz kincs, akárcsak a levegő, a természet, stb.
2010. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Na de mint fentebb írtam, a vizet a Dunából veszik ki, és tisztítás után oda is teszik vissza. Semmivel sem folyik kevesebb víz a Dunában attól, hogy átfolyik az én csapomon. Sőt, még amit ténylegesen megiszom, az is oda kerül vissza, csak egyedül az nem, amit a radiátoron elpárologtatok, de az napi negyed liter. Akkor hol itt a pazarlás, honnan hiányzik a víz?
2010. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csakhogy a Dunába visszaengedett vízet ÚJRA meg kell tisztítani, tudod? Hogy IHATÓ legyen. Ahelyett, hogy elzárnád a vizet és megmaradna következő alkalomra az iható vized, kiereszted, ami így pocsékba megy, újra bele a Dunába, amit újra ihatóvá kell tenni.

Te is marha tudatosan élhetsz..

2010. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
régebben iszonyat mennyiség elfolyt a csapba,és igen.végig a fogmosás alatt,(szüleim fizették a számlát akkor),de már egy ideje elköltöztem otthonról,így elzárom-nem az hogy nem tudnám kifizetni,de inkább elköltöm csokira v.mozira azt a pénzt:-))))
2010. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. febr. 26. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!