Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe juthatnak a...

Hogy a fenébe juthatnak a szülők eszébe hogy ilyen nevet adjanak szegény gyereküknek?

Figyelt kérdés

Andzseló,Fény,Kárlító,Rináldó,Pimpinella,Nur...Oo

Jó megértem hogy tetszik,de nem ők fogják viselni egész életükben(ha meg nem változtatják)

Nekem baromira tetszik a Sebastian név,mégse hívnám a gyerekemet Szebásztián-nak,mert a Sebestyén nem tetszik!

És miért kell fonetikusan átírni?Olyan marha nagy fáradság legalább kitalálni egy magyarosabb változatát?Nem könnyű de lehetséges!


2010. febr. 21. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez van .de legalább jót röhöghetünk pl Mezei Armandó ez kom.
2010. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Krisipoke ***** válasza:
Azért, mert a cigányok szeretnek különcködni. Anyámnak van egy roma ismerőse, az most szült, és Entoninak keresztelte a gyerekét.
2010. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
nekem a Pimpinella nagyon tetszik, és a fiamnak mindenképpen ezt a nevet fogom adni! Mert!!
2010. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
oksi olyan kis pimpilimpis nyuszimuszi wáááásákátááááá
2010. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy volt tanárnőm volt osztálytársát hivják úgy hogy Végh Béla...

De ismerek Armandó-t, és olyan is akit Málnának hivnak...

2010. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

20:14--nem csak a romák hasznlják ezeket az idiota neveket..

-.-"

2010. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Krisipoke ***** válasza:
100%
Oké, de ők sokkal nagyobb százalékban.
2010. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amikor anno szültem akkor ment a tévében az a idióta Izaura sorozat. A lányomat Izabellának kereszteltük, és a hülye rokonok, ismerősök Izaurának becézték, na én kioktattam az összes bunkót, hogy az én lányomnak egésszen más neve van nem pedig Izaura! Megsértődtek, de akkor sem hagytam magamat.
2010. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tejóságoség NEEEEEEEEE!

A Pimpinella LÁNY NÉV TE NŐ!!!Már a hangzása isXD

2010. febr. 21. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert önzőek a szülők. Nekik tetszenek ezek a hülye nevek, "mert olyan különlegesek, olyan édik....", de arra nem gondolnak, hogy a szegény gyerek mennyit fog miatta szenvedni az életben. Az óvodában, iskolában mindenki őt fogja csúfolni a hülye neve miatt, amit az önző, idióta szüleiknek köszönhet.
2010. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!