Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell zenéket remixelni,...

Hogyan kell zenéket remixelni, mashupokat csinálni?

Figyelt kérdés
Sosem csináltam még ilyesmit, viszont nagyon szeretnék, de nem tudom, hogy kezdjek neki. Csak online gondoltam, hobbi szinten, elsősorban a magam szórakoztatására. Tudnátok ajánlani valami programot hozzá? És, hogy hogy álljak neki?
2015. ápr. 25. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Némi beruházást igényel a dolog még hobbi szinten is, mindenképp kell vegyél egy erre való hangkártyát. És egy stúdió fejhallgató is alap. Továbbá szükséged lesz egy daw-ra. (Zeneszerkesztő program) Én FL-Studiot használok. De sokan dícsérik az Ableton-t Logic-ot Reason-t... Ahány embert kérdezel annyit fognak ajánlani. Én ezt próbáltam ki először és megmaradtam nála. A helyzet az hogy először a daw-ot kell megtanulnod kezelni, Erről rengeteg oktató videó van youtube-on, sokan így tanulják meg. Természetesen az ott látottakat egyből be is iktathatod a saját projektedbe. Plusz ajánlanám az ehhez a témához kapcsolódó csoportokat facebookon, ahol mindig tanulhatsz valami újat. Legalább egy fél év kell hozzá kb mire amatőr viszonylatban elfogadható zenéket írsz (remix az biztos könnyebb)De ha szívvel lélekkel csinálod, sok örömet okoz és megéri.
2015. ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!