Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit rontottam el?

Miért van ez? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

mindig is az a típus voltam, aki a sajátjai elé helyezte mások problémáját, segítettem, ha tudtam, vigasztaltam, ha szükség volt rá, meghallgattam bárkit, aki kérte, olykor tanácsot is adtam, ha úgy éreztem én valamit máshogy csináltam volna, tehát mindig ott voltam a barátaimnak, ha kellettem

de amikor nekem lett volna szükségem rájuk, hogy meghallgassanak, akkor egy-két szóval lerendeztek és egyből elkezdték megint a saját problémáikat ecsetelni, le se szarták, hogy velem mi van

eljutottam arra a szintre, hogy mindent magamba fojtok, inkább megoldom egyedül, mert rájöttem, hogy ilyen esetekben csak magamra számíthatok

nem akarok senkit se untatni ezzel a problémával, csupán arra szeretnék választ kapni, hogy miért kell ennyire kihasználni mások jóságát

persze, én is hülye vagyok valamilyen szinten, mert sosem tettem ezt szóvá nekik, de mindig abban reménykedem, hogy egyszer majd észreveszik magukat


sajnálom, hogy hosszú lett


20/L


2015. ápr. 26. 12:27
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha még aktuális és szeretnél róla beszélni, írj egy privit. Szívesen meghallgatlak, ha tudok segítek:)
2015. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!