Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vagy hol rontottam el az...

Mit vagy hol rontottam el az életemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

ugy érzem, hogy szar az életem kiskoromban nagyon sokat veszekedtem osztálytársaimmal minnél idősebbek voltunk annál továb tartott, amíg végül elegem nem lett és átléptem másik suliba ott sokkal jobb volt szrettem még suliba is jarni aztán középsulin megint nem jöttem ki osztályfőnökkömmel sem osztálytársaimmal és megint átléptem egy másik suliba és ugy érzem mst rosszul cselekedtem és most még rosszabb, azon is gondolkodtam h otthagyom a sulit..... valakinek valami jó tanács?



2015. ápr. 13. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki javasolta az iskolvaltast, de az nehany nagyon ritka kiveteltol eltekintve baromsag.


A problemak, konfliktusok elol nem elmenekulni kell, hanem meg kell oket oldani.

2015. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek, ahol tényleg csak az iskolaváltás segíthet. Lehet, hogy sokszor váltottál és belefáradtál, hogy nem tudtál beilleszkedni vagy tartósan megmaradni?

Keveset meséltél, vannak szituációk, amikor csak a váltás segíthet, de nem kell az első problémára tovább állni - nem tudom az írásodból mi történt.

De: miért rontottad volna el az életedet? Akadályoz a továbbtanulásban? Hiányolod a barátságokat vagy miért? Egyébként meg tudod: semmi sem tart örökké. Egyszer innen is tovább lépsz és kapsz egy újabb esélyt. Addig pedig kereshetsz alternatívákat, amikben örömöd lehet - hobbi, szakkör -, barátságokat szerezhetsz, jól érezheted benne magad.

2015. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!