Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mitévő legyek...

Szerintetek mitévő legyek higyek egy ilyen embernek vagy osszam ki jól?

Figyelt kérdés
Az történt volt egy szakács csaj ismerösöm a szociális otthonba és én ugye öszinte ember vagyok azaz ami a szivemen az a számon facebookon ismerösöm volt ez a csaj meg a másik szakács csaj is megmondtam neki hogy a másik jobban föz meg félreértet hogy 14 évesen gyereket szülni hogy én nemhallottam olyant ? Azt mondtam neki az elég durva amugy elég gyökér ez a csaj. Mondta nekem többet ne írjak neki beszéljek a másik szakács csajjal. meg az a csaj azt is szokta mondani nekem nem mondjak semmit a szociba mert azon csámcsognak éán gyökérnek tartom megkell gondolni mit mond valaki és nemlehetprobléma. inkább örüljön van munkahelye nemde és én kértem töle személyesen bocsánatot azt mondta nemharagszik de facebookon hiába írok másik fiokon ráse néz szerintetet ?
2015. ápr. 26. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint akivel bajom van az mondta ne mondjak semmit mert azon csámcsognak a másik szakács az normális nem kétszinü és szimpatikusabb mint ez
2015. ápr. 26. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mármint mire értsem a nemet ne higgyek neki ?
2015. ápr. 26. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
ugye azért haragot se akarok de a kétszinü embereket nembíróm nemtudom kinek képzeli magát ez a nő
2015. ápr. 26. 22:12
 5/5 A kérdező kommentje:
ja annyit még hozzátéve a dologhoz a városunkhoz közel van egy fürdöváros ott dolgozot valami pizzériába az emlitet csaj gondolom nem a semmiért került a szociba biztos annyit ér D
2015. ápr. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!