Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek "stréber"?

Lernen Traum kérdése:

Hogyan lehetek "stréber"?

Figyelt kérdés

Jó tanuló,fegyelmezett,a tanárok kedvence-így értem ezt a szót. Pl:Az eb és a web.Avery-Sok sikert Charlie.Teddy-Laborpatkányok.Chase

Csak hasznos válaszokat írjatok!

Köszönöm! :)

2015.04.26.

Lernen Traum



#kedvenc #tanuló #fegyelmezett #tanárok kedvence
2015. ápr. 26. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed végét egyáltalán nem értem, na mindegy.


Nem tudom hány éves vagy, olyan 10-13 körül saccollak.


De maga a kérdés is hülyeség...jó, akkor sorba válaszolok a felvetéseidre:


- Hogyan legyek jó tanuló?

- Úgy legyél jó tanuló, hogy jól tanulsz.


- Hogyan legyek fegyelmezett?

- Úgy legyél fegyelmezett, hogy fegyelmezett leszel.


- Hogyan legyél a tanárok kedvence?

- Ha tanulsz, fegyelmezett vagy és érdeklődsz az adott téma iránt, akkor a tanárok kedvence leszel.

2015. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
tanuljál...
2015. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

amúgy csak mondom, hogy a tanárok kedvencei általában nem a jó tanuló fegyelmezettek, őket csak szeretik mert kevés velük a munka

az igazán kedvencek akik tudják az anyagot, és amiben érdekeltek abban jók, és azt nem is félik kimondani

2015. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Máskor ne kérdés feltevése előtt tépj be, fél órája vakarom a fejem, hogy mi köze van egy kutyának a világhálóhoz (remélem nem Neumann kutyájára gondolsz). A többinek inkább neki sem álltam, csak elfüstölne az agyam.


Na de a "stréber" lét... Reggeltől estig csak tanulj, még szabadidődben is. Ha nincs feladva semmi, önszorgalomból tanulj. A fegyelmet feltételezem, hogy megtanították a szüleid. Na ezt most vedd véresen komolyan. Egyszer se pisszenj meg órán, ülj olyan egyenesen, mintha gerincbe kaptad volna a Viagrát, soha ne figyelj a tanáron kívül másra, stb.. A tanárok kedvence meg akkor leszel, ha vagy töménytelenül nyalsz, vagy ha minden létező anyagot kívülről tudsz, és el is tudod magyarázni azt. Tapasztald ki.


Ha pedig komoly a kérdés, akkor gratulálok, épp most cseszed el a fiatalkorod.

2015. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

#4: én azért nem mondanám olyan biztosra, hogy ezzel elcseszi az életét..

Ha jó vagy a tanároknál, akkor nagyon sok ismeretségre lehet szert tenni, nagyon sok versenyre el tudsz jutni, és ott is csak az ismeretségek lesznek, amik később, munkahely, vagy iskolaváltás esetén jól jönnek.

Ha meg tanul abból mi baja lesz? Inkább tanuljon, mint hogy olyan bagós, drogos, bulizós alkoholista legyen belőle, mint a mai fiatalság nagy része. Én az Ő életüket sajnálom, mert ők nem fognak majd tudni kezdeni semmit magukkal.

Aki tanul, annak lesz jövője.

2015. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

#5:


Amire ő készül, az nem az, amire te gondolsz. Attól, hogy valaki sokat tanul, mert érdekli, és jóban lesz a tanárokkal, még nem lesz stréber. Ez utóbbival nem is lenne gond, hisz ezt szeretné csinálni, ezt látja helyesnek. Viszont a kérdező magára akar erőszakolni valami olyat, amit önmagától nem tenne meg. Ebből minden lehet, csak szép jövő nem.

2015. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A stréber szó nekem sem tetszik! Nem erőltetek semmit magamra,én szeretnék jó tanuló lenni stb...

Nem úgy gondoltam,hogx egyfojtába egyfojtába egyfojtábaaa..

Megyek a barátnőimmel,igyekezek jól tanulni. Nem zárom el a külvilágot! Kiváncsi voltam a véleményetekre,szerintetek hogyan valósítható meg stb....

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)

2015. ápr. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!