Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rovarírtókba mi van, ami...

A rovarírtókba mi van, ami megöli a rovarokat? Milyen szer ez? Sokat szenvedhetnek azok a szegény rovarok?

Figyelt kérdés
Pár napja foglalkoztat ez.
2010. febr. 22. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában idegmérget tartalmaznak. Gyors a halál.
2010. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

És az nem érdekel hogy az emberek mennyit szenvednek?

A rovaroknak különben is fejletlen az idegrendszerük, azok nem tudnak szenvedni, csak ezt sokan nem tudják.

2010. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
No igen, ez a nagy állatvédelem meg minden egyéb ehhez hasonló marhaság engem is felhúz, ha mindenki így gondolkodna akkor az emberiség már rég kihalt volna.
2010. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát engem meg az ilyen barmok húznak fel, mint te kedves utolsó.

1. mi bajod az állatvédőkkel? Te tipikusan az a kretén vagy, aki felsőbbrendűnek gondolja magát.

2. csak megkérdeztem, mert elgondolkkodtam, hogy mi van benne, amitől viszonylag gyorsan nyekk nekik, és hogy ez valyon mennyire fájdalmas dolog. Nem azért kérdeztem mert akkor most be akarom szüntetni az összes rovarírtót.


Mondjuk a te képedbe se ártana kis köcsög.


Elsőnek köszönöm, jéé, ő tud válaszolni, minden egyéb nem ide tartozó vélemény latolgatás nélkül is.

2010. febr. 22. 15:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Kivéve ha te vagy az első mert akkor meg inkább no comment. Jobb lett volna ha inkább csendben vagy a válasz után.
2010. febr. 22. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy befedi a rovarok testét, elzárja a légcsövecskéit és megfulladnak. Jóllehet,hogy nincs olyan fejlett idegrendszerük, de a szerencsétlen akkor is érzi,hogy nem kap levegőt, fuldoklik. Én inkább lecsapom ha már az agyamra megy (pl a légy). Még mindig "humánusabb",mert rögtön elpusztul. De általában egy állatot sem bántok.
2010. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, kedves kérdező, csak azért beszélsz ilyen hangnemben mert nem egyezem az idióta elveiddel? Tehát aki nem állatvédő az mind "kretén köcsög"? Nézz már magadba ember... és tanulj meg normálisan érvelni.
2010. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És igen, tőled minden bizonnyal felsőbbrendű vagyok.
2010. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!