Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért tényleg feljelenthetnek?

Ezért tényleg feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Felettük hetek óta megy a dübörgés, csapkodás mintha elefántcsorda élne a fejünk felett, kértük őket szépen, hogy legalább este 10 után ne csinálják kértük őket keményebben de csak kiröhögtek és annál inkább folytatják! Egy hónapig tűrtem ma elegem lett, fogtam egy partvist és jó 20 percen keresztül kopogtam fel hozzájuk hogy értsék már a dörgést! Aztán hallottam hogy csöngetnek, de nem nyitottam ki, viszont az ablakon kinézve láttam, hogy rendőrt hívtak akik éppen elmentek és mondták be a központba hogy ők is hallották a zajt! Tök ki vagyok akadva ez mindennek a legalja! Ezért bírságolhatnak? És ha éppen felújítom a lakást?? Bizonyítsák be hogy én éppen partvisoztam! De olyan ideg vagyok legszívesebben nekik mennék mert ez akkora pofátlanság hogy nem igaz!
2015. ápr. 29. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Ha a rendőr kijön mert hangoskodsz, vagy ilyesmi akkor lofaszt nem csinál csak megmondja maradjál kusba, és ne kelljen még egyszer kijönnie...
2015. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!