Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A my talking angelas kijelente...

A my talking angelas kijelentes igaz? Hogy azon keresztul figyelik az embereket a pedofilok es/vagy a szervkereskedok?

Figyelt kérdés
Letoltottem mert kivancsi voltam ra. Es tenyleg olyan kerdeseket tett fel hogy mi a nevem, hol szoktam talalkozni a barataimmal, mit szoktam csinalni szabadidomben. De ez most komolyan igaz hogy ezt amiatt kerdezi mert feltortek az alkalmazast? Nem hiszem el hogy itt tart az emberiseg komolyan
2015. ápr. 29. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tavalyi vagy még régebbi hamis tartalmú lánclevél, úgy látszik hozzánk most jutott és futott be (gondolom Facebookon).


Mégis mit "kérdezzen" egy chatelésre alkalmas program, ha nem ezeket?


Ezt a régi hoaxot egy mostanira kötötték rá, amiben emberrablásról van szó. A rendőrség hivatalos közleményt adott ki arról hogy nem igaz, és hogy gondolkozz mielőtt minden értelmetlen dolgot megosztasz a neten.


[link]

2015. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es miert vagy bennt ennyire biztos,hogy kamu az egesz?
2015. ápr. 29. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Például elolvasod a cikket, és megnézed a forrásait. Csak cáfolatok léteznek, semmi bizonyíték nincs az állítások mögött.
2015. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hat en nemtudom :/ azt mondjak ez miatt tuntek mar el gyerekek.

en nentudom mit higyjek :( xd

2015. ápr. 29. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem olvastad végig a cikket, vagy túlságosan befolyásolható vagy.


Itt egy cikk a rendőrségtől, ami hivatalosan bejelenti hogy a rablások és a köré írt történetek hamisak, és nem kell mindent elhinni.


[link]


"A rendőrség ezúton is felhívja a polgárok figyelmét az internet etikus, felelősségteljes használatára.

Egy-egy közlés tartalmának megosztása előtt mindenképpen ajánlott meggyőződni annak valóságtartalmáról. "

2015. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jolvan,talan igazad van. remelem.

Hat koszonok mindent c:

2015. ápr. 29. 16:57
 7/8 anonim válasza:

Nyugodj le a picshaba viki.:)

Puszi legjobb barinod<3

2015. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SzakadokXdDDD imadlak te💗💗💗💗💗 hogy talaltad meg ezt a kerdest? Szoval teis nyomoztal utanaXDD
2015. ápr. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!