Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eröl szerintetek mit gondoljak?

Eröl szerintetek mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit megbántottam a facebookon a cheten mert kritizáltam de csak apró dolgokkal hogy nemjol föz stb a csaj szakács a helyi szoc otthonba. meg azzal nem értettem egyet hogy 14 évessen nem lehet gyereket szülni lehet de ugyan azért van sok abortusz. Én a viselkedésemért bocsánatot kértem töle a kritizálásom miatt azt mondta nemharagszik . Megnyugodtam és megkérdeztem akkor a facebookon is újra lehetek ismeröse ? azt mondta gondolkodva megoldható. Nos én napok ota várok ere az illetöre de mindig levagyok tiltva nála akkor mit tegyek ? 2X kértem már bocsánatot utolján félig sírva és az a fájó pont mikor találkozok a konyhán ebédadáskor ezzel a csajjal jopofáskodik velem társalog de interneten meg ezvan akkor mégis mit gondoljak vagy mit tennétek a helyembe ? bizonyitanom kell neki nemvagyok olyan ? Mert valamikor szoba is megjegyzéses száju voltam mikor mentem az ebédért. azota viszont kb 1 hónapja teljesen átválltoztam és mindenkivel tiszteségesen beszélek vele is. Amugy én is lány vagyok de csak beszélgetni szoktunk a facebookon.
2015. ápr. 29. 18:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Engem már a bánat igyis teljesen felemésztet mindig sírni volna kedvem
2015. ápr. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!