Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon összesűrűsödtek a...

Nagyon összesűrűsödtek a dolgok az életemben, nem tudom mit tegyek, hogy ne gondoljak rájuk? Úgy érzem lassan paranoiás leszek.

Figyelt kérdés

Örököltem némi pénzt a mamám halála után és mivel a párommal szeretnénk összeköltözni, úgy gondoltam veszek belőle egy kisebb lakást, némi hitel kiegészítéssel.

Már három hónapja zajlik ez az egész, és a bank folyamatosan visszadobja a papírokat valami hülye indokkal...pedig "csak" 2,5 milliót vennék fel.. félek, hogy nem jön össze a dolog, mert nagyon el akarok költözni (anyós miatt), albérlet nincs, de ha ki is szállok, elbukom 600ezer Ft-ot... a melóhelyemen folyamatos a szar, félek, hogy gáz lesz mielőtt megkapom a hitelt és akkor buktam az egészet... az a baj, hogy egyre jobban rápörgetem magam a dolgora, nem tudok másra gondolni, ez már lassan mánia nálam, remegek az idegtől. Mindenre rágörcsölök nem bírok elaludni, túl akarok lenni ezen az egészen, de nem megy, nem tudok kikapcsolni egy perce se, csak az jár a fejemben, hogy mi lesz ha... mi lesz ha... :(


Tudom, hogy az agyammal van a baj, szánalmas vagyok, ezt is tudom. Miért görcsölök rá ennyire a dolgokra, ez már beteges...?


26L


2015. jan. 14. 10:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!