Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiütöttem a fogkelésem. Mit...

Kiütöttem a fogkelésem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy elég szerencsétlen dologgal állok elétek,szóval a történet:Ami nap,este mosom a fogamat,próbáltam sietni és elég gyorsan mostam a fogamat,és egyszer csak elcsúszott a fogkefe és a végével sikeresen eltaláltam az ínyemet.Eléggé fájt,de úgy gondoltam,hogy pár napon belül úgy is elmúlik.Sajnos ez nem így volt,és csak ma vettük észre,hogy valószínű kiütöttem a fogkelésem ha ez lehetséges.Tulajdonképpen a fogam alatt az ínyemnél egy fehér kis hólyagszerű bőr darab,vagy nem is tudom hogy mi az,található,és mellette észrevettem egy kis vágást.Ebből következtettem.Mit tegyek?inkább mennyek el egy fogorvoshoz,vagy pedig idő közben el múlik,mivel elég kellemetlen az étkezés és a beszéd is,főleg étkezés után eléggé kellemetlen,és utána mindig ki kell öblíteni egy kis vízzel a számat.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. ápr. 30. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!