Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engelbert-Strauss?

Engelbert-Strauss?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdezném, hogy rendelt-e már valaki a www.engelbert-strauss.de oldalról valaha, valamit? Mennyi idő alatt ért Magyarországra és mennyi volt a szállítási költség? A válaszokat előre is köszönöm!
2015. máj. 1. 09:00
 1/2 akecske válasza:
Na ez engem is nagyon érdekelne. Én megrendeltem azt írja 2-3 nap mire megérkezik. Ez már letelt és most várok.
2017. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kalan0921 válasza:
Én nem tudtam rendelni tőlük!Regisztráltam is de amikor fizetni akarok egyszereűen a kártyás fizetés opció nem érhető el.Hiába van kint az oldalukon a visa logó NEM LEHET KIVÁLASZTANI!!Valakinek sikerült egyáltalán rendelni erről az oldalról?Én emailt is írtam nekik de még nem jött válasz..Banki átutalás opció van csak alapból ezt adja be nekem.Hanau bank egy számlaszám és kb ennyi...Miért nem lehet visa val fizetni??
2020. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!