Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek? (...

Erről mi a véleményetek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
A mai zenék pl.: rap vagy hip-hop mondjuk Tkyd hogy szerintetek az ilyen fajta zenék mennyire változtatják az embert személyiségileg is hogy kicsit változik oylan részben mert szeretem az ilyen fajta zenéket hallgatni mint rap mert bejönnek nekem de valahogy meg úgy vagyok vele , hogy mintha kicsit változtatná az embert lehet hogy hülyeséget mondok de az is lehet , hogy nem hogy talán az ilyenek miatt is alakulhat ki az embernél olyan , hogy személyiségzavar vagy az ember többrétegű hogyha hatással is lenne rám nem tudom mennyire érdekelne de azért jó lenne , hogyha dobnátok valamit válaszokat azt hiszem
2015. máj. 1. 11:08
 1/1 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a zene az nem igen változtat, de ha a szövege/dallama olyan, akkor át lehet érezni. Én például sok metált hallgatok, és a szövege miatt át tudom érezni. A dallamát meg szívesen hallgatom :)
2015. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!