Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tenyleg megfigyel minket a...

Tenyleg megfigyel minket a Talking Angela?

Figyelt kérdés
Hallotam már sokmindent de nem tudom mit higgyek. Sztem my talking Angela nem figyel. de a chatesben bizonytalan vagyok. Néztem a netem talking angela szemeket es tenyleg lehet hogy ott egy alak. Létszi segítsetek megfejteni

#Angela #Talkin
2015. máj. 3. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az persze nem zavar hogy bizonyos konzolok/egyéb új technikai dolgok kamerája kikapcsolás után is vesz, meg hogy a facebook minden oldalt amin jártál lekövet+ az után is amikor kijelentkeztél. Ép eszű ember amúgy sem töltené le + gyerek kezébe telefon nem való!
2015. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan hogy a képernyőn keresztül átlássanak. Egy programról van szó aminek képe megjelenik a kijelzőn, semmi értelme és szüksége nincs arra senkinek hogy egy kép "szemébe" titkos információkat rejtsen el, amit persze majd te meglátsz. Ha egy program a kamerával figyel, teljesen független attól hogy mit látsz a képernyőn.

Sőt, a legnagyobb amatőr dolog lenne direkt olyan jeleket mutatni, amitől azt hiszed hogy téged figyelnek. Akkor miért nem inkább titkos az egész hogy ne legyen gyanús? Mert az egész kamu.


Az ilyen Angela-történet mind rémhír ami a félelemre épít és a hiszékeny embereket tartja feleslegesen rettegésben. Semmi köze pedofilokhoz vagy emberkereskedőkhöz.

Érdekes hogy ez jobban izgatja az embereket, ahhoz képest hogy az ask.fm-en valóban egymást zaklatják és fenyegetik a gyerekek és már többen öngyilkosak lettek emiatt, azt mégsem kerülik.

2015. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Titeket nem idegesít ez a kérdés már.Engem nagyon.Minek kell feltenni minden nap 5000x? Csak ide beírod kulcsszónak hogy Talking Angela és kidob 5000000 kérdést róla.Ott olvashatod.
2015. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!