Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha valaki kiír egy...

Mi az oka, ha valaki kiír egy számára fontos, komoly kérdést, akkor is csak megy a trollkodás?

Figyelt kérdés
Abba senki nem gondol bele, hogy egy NORMÁLIS (és nem gyökér, primitív) kérdésre értelmes választ vár az ember? Vagy ha ez nem megy, inkább semmilyet ne írjanak?
2015. máj. 3. 14:52
 1/7 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék!Írtam már ki én is kérdést, de választ nem is nagyon kaptam, mert mindenki elkezdte fújni a hülyeséget. :/
2015. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan már a kérdezők közül is trollkodnak. Az ember már nem bízik meg senkiben.
2015. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Ez azért van, mert a trollok vannak többségben. Én is ha valaki olyan kérdést tesz fel, sokszor inkább privátban írok neki, nincs mindig idegzetem a hülyeségeket visszaolvasni...
2015. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak gyanítom, így nem én vagyok az egyetlen, aki már kérdést sem mer kiírni, kb olyan, mint a földön fekve segítségért kiabálni, helyette beléd rúgnak még egyet.
2015. máj. 3. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az a számára fontos "komoly" kérdés.


Nem tudom komolyan venni azt az embert aki azthiszi, hogy a szűzhártya fogamzásgátló eszköz. Vagy alap dolgokkal nincs tisztában.

Lehet hogy számára fontos megtudni, hogy "A barátom spermás kézzel hozzáért a farmeromhoz, lehetek terhes?" de annak aki életében elolvasott egy biológia könyvet ez konkrétan nevetséges...

2015. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 2xSü ***** válasza:

Valóban vannak itt trollok. De sokszor a kérdező is provokálja a troll választ, ha olyan kérdést tesz fel, ami mondjuk Google segítségével 1 perc alatt megválaszolható, vagy naponta háromszor teszik fel. Az ilyen kérdésekre gyakrabban jönnek troll válaszok, mert sokszor a normális válaszolóknak is elgurul a 26. „hogy kell kérdést törölni” kérdés után.


Azért linkeld be a kérdést, hátha jön egy normális válasz rá innen. Ha nem, akkor sem veszítesz semmit.

2015. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FüligJimmy88 ***** válasza:

Na már most a ténylegesen komoly kérdésekről volt szó. Eleve ez a kérdés is komoly :)

Csak még annyit, hogy sokan itt élik ki magukat, mert olyat is kiírhat, amit az ember szemébe nem merne mondani. Én leginkább az ezotéria témán vagyok kiakadva, hogy vannak egy páran akik direkt azért szólnak hozzá egy kérdéshez, hogy azt fikázzák, akit ez érdekel.

2015. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!