Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolatban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban egy idő után tényleg az lesz a fontos?

Figyelt kérdés

Nézzük a mai tizen-huszonéves nagy szerelmeseket. Mondhatni nagy többsége (tisztelet a kivételnek) csak a külsőségekre mennek.


Később az lesz a fontos, pl. azt fogja nézni a fiú, hogy tud-e neki gyereket szülni a választott párja, meg tudja normálisan vezetni a háztartást? Illetve a nőnek az lesz a fontos, hogy egy férfi legyen mellette és jó apja legyen a gyerekeiknek, ne pedig egy csapongó hülyegyerek szexmániás fszkalap legyen?


Tehát nem fog számítani, ha pl. nem volt idő sminkre, vagy netán hajatmosni, nincs kéthetente gyantázva meg ilyenek. Persze nem az igénytelenségre gondolok!!!!


Egy normális kapcsolatban egy idő után ezek a dolgok fognak számítani amiket felsoroltam?


2015. ápr. 26. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
igen
2015. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem számítanak. Én egy bizonyos kor után már fontosnak tartottam.
2015. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni, hogy kinek mi lesz a fontos. Én elmúltam 40 éves, de nincsen gyerekvállalási tervem,úgyhogy az a fontos, hogy szintén ne a gyerekvállalás legyen élete legnagyobb álma.:)
2015. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleve ez lenne a normális ám...
2015. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Ha nincs idő hajat mosni az hol nem igénytelenség, ha már zsíros hajjal mászkálsz? :O

Amúgy nem hiszem, jó esetben az ember később se csak egy tenyészhímet / kancát választ maga mellé és tesz magasról a többi dologra, csak legyen kölyök és fel is legyen nevelve. A vonzalom és a szex minden normális kapcsolatban fontos, később is, az pedig a külsőségektől is nagyban függ.

2015. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Nem érted mi kérdezek.

Ja, nincs mindig ideje az embernek kétnaponta hajat mosni, meg fullos sminket felrakni minden reggel. Meg mondhatni nem örökre marad az ember bőre tükörsima ránctalan, ha már kinézet...

2015. ápr. 26. 22:17
 7/7 Fish1 ***** válasza:
Ezt mind embere válogatja. Van olyan, akinek hasonló dolgok fontosak, amiket felsoroltál, de ez még édeskevés. Ezen kívül ezer- meg ezer más dolog lehet fontos.
2015. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!