Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csőtörésem van és elfolyt kb...

Csőtörésem van és elfolyt kb 200 köbméter víz. Van kiskapu a fizetés elkerülésére? Győrben esetleg a környéken ajánlana valaki jó szakit aki orvosolná a csőtörést?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, azt a vizet te elhasználtad, hogy mire az nem a vìzmű dolga. Max rèszletfizetèst lehet kèrni.
2015. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
annyit elérhetsz, hogy kéred az arányos csatornadíj törlését (nálunk külön van kimutatva a számlában a vízdíj és csatornadíj, és ilyenkor törlik is)
2015. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélni kell velük, kérni méltányosságot. Ha csőtörés volt a vízművesek csinálják, tehát tudnak róla, hogy nem valós fogyasztás.
2015. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Amúgy azt a vizet nem én használtam el, hanem a rendszer.

Ha ténylegesen én használom el, akkor valóban nyelek egyet és fizetek, de így nem tudom benyelni.Ráadásul fizetem a drága biztosítást,ami ilyen esetben sz*rt sem ér.

Mielött írná valaki a gyakori ellenörzést, akkor én hozzáfűzve még annyit, h gyakran ellenörzöm.

2015. máj. 6. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
csak az a baj, hogy az a rendszer ami elhasználta a tiéd, és nem a vízműé ... szóval csak az marad, hogy a csatornadíj részt elengedik
2015. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval, mi lett a végén, ki fizetett és mennyit?
2016. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Senki nem fizetett senkinek,mert talàltam egy legàlisan jàrható utat és ìgy nem kellett fizetni.
2016. márc. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!