Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb születésnapi ajándék, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt... :D

Zokni(k tömkelege), bugyik(persze, nem a méretem), 13évesen Barbie baba, izléstelen sminkcuccok és kiegészitők....

Ha adtak is sosem találtak bele az izlésembe, pedig a "családomrol" van szó. :D

2010. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 avitaa válasza:
100%
18. szülinapi bulimon vettem elő az ajándékokat a tasakból, és az alján két csomag betétet találtam. gondoltam azt csak nem veszem ki, elég ciki lenne egy nyilvános helyen ahol mindenki téged néz...persze mostohaanyám szeme halált híresztelt úgyhogy ki kellett szednem...nagyon ciki volt :/
2012. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Bár elég régi a kérdés, gondoltam, válaszolok. 16. születésnapomon a kedvesdrága nővérem reggel hatkor kiebrudalt az ágyból, hogy menjek takarítani, utána pedig a két kisgyerekére kellett vigyáznom egész délután, és még csak fel sem köszöntött. Remélem, rázúdul egy tonnányi tehénlepény majd a következő születésnapján. :)
2019. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy csomag cigaretta, amikor nem is dohányzom, ki sem akarom próbálni soha. :/
2021. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!