Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vigyem a laptopom...

Szerintetek vigyem a laptopom az osztalykirandulasra?

Figyelt kérdés
(Eloszor is bocs nincs ekezet). Na szoval megyunk 1 het mulva 2 napos osztalykirandulasra es a tanar megengedte hogy vigyunk laptopot. Egerbe megyunk es kollegiumba alszunk meg oda rakjuk le a cuccunk. 4 fos szobak lesznek. Elvigyem a laptopom? Felek hogy ellopjak! Most vettuk 2 hete es 720.000 Ft-ba kerult! Nem fogjak ellopni? Vagy biztonsagok egy kis iskolataskaba vinni? A valaszokat elore is koszi!

2015. máj. 6. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hozzad csak, eladjuk és veszünk belőle pálinkát.
2015. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Egy 2 napos kirandulasra laptopot? Minek?


Ja ertem mar, te csak villogni akarsz a tobbiek elott a sokszazezres geppel, amiert nyilvan jol megdolgoztal. Vagy inkabb megsem, es apuci penzet villogtatod...

2015. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon hasznos volt -.-
2015. máj. 6. 20:14
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem muszáj,mert tuti lesznek programok,pl.: megnézitek az Egri várat,a Minaretet (megmászni nem ajánlom :D) sétáltok a városban,meg hasonlók és mire visszaértek a szállásra,hullák lesztek,ha meg nem akkor gondolom úgyis kitaláltok valami elfoglaltságot... nem hiszem hogy szükséges lenne...ha van mini tablet-ed,én azt ajánlanám,azt vihetnéd. Meg szerintem nem kéne megkockáztatni ha már ilyen drága volt :/
2015. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi :) vegre egy hasznas tanacs
2015. máj. 7. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Én óvszert vittem annó, nem laptopot...
2015. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!