Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vagy hogy kezdjem el es...

Hol vagy hogy kezdjem el es ugye még nem késő? 22éves srác vagyok lassan 1 éve gyárban soron dolgozok, érettségim van egyetemre szeretnék menni. Nem akarok itt megállni tudom h többre vagyok képes!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mint ahogy emlìtettem 22èves vagyok van èrettsègim de nem anyira jò h felvegyenek egyetemre , szakmám sincs. Jelenleg egy gyárban dolgozok soron mert nincs semmi más.. Ès èrzem h agyilag meg viselkedèsileg is kezdek le èpülnk ..szo szerint utalom a munkám is,de tudom h tobbre vagyok kèpes ès többet akarok ès nem akarok itt meg állni.. Szòval az lenne a kèrdèsem hogy hol kezdejm el es hogyam kezdjem el??? Egyetemre szeretnèk menni vagy legalabb is tovább tanulni ès kèsöbb normális munkahelyen dolgozni ahol nem nèznek semmibe... Ès ha el is jutlk egyetemig hogy fizessem ?! Ahh teljesen össze vagyok zavarodva többet akarok! Tanulni akarok tovább! Tudom h nem most kellet volna rájönni de hátha nem kèső mèg . remèlem .. Előre is köszönöm az èrtelmes válaszokat ! Remèlem tud valaki ìrni valami használhatòt h segìtsen rajtam vagy legalabb egy lendületet adjon..

Köszönöm .



#egyetem #tanulás #munka #gyár #èrretsègi tovább
2015. máj. 6. 21:47
 1/1 anonim válasza:
Ha nem annyira jó az érettségid, hogy felvegyenek egyetemre, érettségizz le újra, vagy csinálj meg egy OKJ-s szakmát, 1-2 év. Sokan egyetem mellett is dolgoznak, így tudják megteremteni rá a pénzt. Ha elég motivált vagy, sikerülni fog! Sok sikert! :)
2015. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!