Ide ér a csomag?

Figyelt kérdés
Üdv kedden rendeltem egy telefont és emailben közölték hogy csütörtökön vagyis mára ér ide a csomag de sehol semmi. Menyi az esélye hogy holnap meg érkezik? Vidéken lakok telefonom tönkre ment telefonon nem érnek el de ezt közöltem velük. Írtam a boltnak emailt nem válaszolnak. írtam a G4S futárszolgálatnak is azok se válaszolnak le mondjam vagy várjak holnapig HÁTHA!

2015. máj. 7. 18:29
 1/5 szántóvető ***** válasza:
sok lehetőség van.minden 2. háztartásban van elfekvő teló,akár kérhetnél kölcsön.benzinkúton is tudsz venni telót sim-karival 4e-ért.a kérdésre nehéz válaszolni,a nagy hallgatás elég gyanús.a futár cégnek válaszolnia kellett volna mailben.a teló raktáron volt?ha írásban ígérték hogy ma megkapod akkor nem kell lemondani,nem veszed át és kész.
2015. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a telefon raktáron volt, a bolt direkt írta is hogy csütörtökre ide fog érni de sehol semmi.
2015. máj. 7. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet sokk volt a csomag és nem ért ide vagy nem tudom lehet holnap ide fog érni ha nem akkor kénytelen leszek nem át venni és meg rendelni máshonnan!
2015. máj. 7. 18:43
 4/5 anonim válasza:
a G4S egy másféle cég, a GLS-nek kellett volna írnod
2015. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a boltnak a weboldalán az áll hogy G4S futárszolgálat szállit náluk! a bolt [link]
2015. máj. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!