Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mit akarhat az illető...

Vajon mit akarhat az illető csinálni az email címemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most nem akarom leírni az egészet mert elég hosszú lenne de az a lényeg hogy fenyegetnek..és mindig többet kérne az illető majd mindig azt mondja leszáll rólam..és előbb az email címem kérte nem adtam meg az igazit. Csináltam egy másik emailt azt mondta ez nem jó mert az kell amelyikkel facebookra is belépek amit használok mert ő egy olyan videot akar küldeni ami óriás fájl lenne és csak a facebookos email címre lehet feltölteni..(hülye azért én sem vagyok) nem adtam meg erre kérte a telefon számom ezt se adtam meg. Szerintettek mit akarhat feltölteni és miért? Válaszokat köszönöm!

2015. máj. 7. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs neki semmije se :)

Pont azér akar tőled valami címet vagy számot megszerezni, hogy azzal hozzájusson rólad olyan dolgokhoz, amive aztán zsarolni tud.

2015. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar az semmit sem feltölteni.

Adathalásszal,vagy hackerrel van dolgod.

Ne adj ki magadról semmilyen infót!

(mert akkor véged van!)

2015. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meg fenyegetnek fel kell jelenteni őket!
2015. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felakarja törni a facebook-odat
2015. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre szerintem ő is rájött.
2015. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!