Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni regényeimmel, verseimmel?

Figyelt kérdés

Rengeteget írok, főleg regényeket, de verseket is. Néhány versemet feltettem már poet.hu -ra, és volt olyan is, amelyik a faluújságban megjelent nálunk. Most a párommal eléggé meg vagyunk szorulva, és érdekelne, tudnék e magunkon segíteni valami képpen ezzel a "hobbival".

Tudok ezzel pénzt keresni? És ha igen, hogyan?


17/L



2015. máj. 8. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon ez elég nehéz. Nem lehetetlen, de nagyon nehéz. Eleve kicsi a piac. Másrészt, a kiadók nem vesznek be már kvázi "befutott" témákat, pl vámpíros, vérfarkasos, tiniszerelmes, SZJG-féle naplós és hasonló regényeket. Ha a regény olyan, hogy felkelti a kiadók érdeklődését, akkor lehet belőle keresni, de szerény pénzeket, ha csak nem olyan, hogy bestseller és mindenki megveszi mert olyan nagyon jó.


Meg, bár nem vagyok könyvkiadó szerintem ez egy hosszadalmasabb folyamat, minthogy ebből máról-holnapra pénz legyen.


De sok sikert és remélem megoldódik a gondotok :)

2015. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És gondolom akkor a versekre is kb. ugyanez vonatkozik. Hát, kár, de azért próbálkozok tovább. Köszönöm!
2015. máj. 8. 18:46
 3/3 anonim válasza:
Blogspoton penzt is kaphatsz a blogolasert illetve youtube on is lehet penzt szerezni,
2015. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!