Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az emoticon mit jelent?

Ez az emoticon mit jelent?

Figyelt kérdés

[link]

bocs a rossz vágásért,de csak a paint volt feltelepítve :D



2015. máj. 8. 18:53
 1/3 piriiiii ***** válasza:
"Beszarok a röhögéstől."
2015. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az emotikonok az érzelmek kifejezésének új módját jelentik, olyan kifejező eszközt, amely az új kommunikációs formákhoz kapcsolódik. Érzelmeink kifejezésének az a módja, melyre az emotikonok lehetőséget nyújtanak, s mely lehetőséggel egyre inkább, s minden rossz érzés vagy ódzkodás nélkül élünk, alapvetően különbözik azoktól az eszközöktől, melyeket a felvilágosodás óta érzelmeink megjelenítésére használunk. Mindenekelőtt az emotikonok standardizált jellegéből következően. Az érzelmi állapotokat reprezentáló emotikonok egyezményes jelek olyan véges halmazát alkotják, melynek minden eleme egy meghatározott érzelmi állapotot jelent. Könnyen látható, hogy ez a kifejezési eszköztár nem egyeztethető össze azzal a felvilágosodott modernségben meghatározó nézettel, mely szerint legbensőbb lényegünket kifejező individuális érzelmeink csak hasonlóan egyéni módon nyilvánulhatnak meg, s csak lényünk egészének ismeretében érthetők meg. Az érzelmek elméletében bekövetkezett posztmodern fejlemények, az érzelmek reprezentációjában a mediális feltételek változásával összhangban megfigyelhető, a felvilágosodás örökségétől eltérő új jelenségek ugyanakkor számos ponton emlékeztetnek a koraújkor érzelemkifejező technikáira, jelrendszerére.
2015. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első.:Kösz :D

Második.:használtam már emoticonokat,tudom mire használatosak,csak olyan sok mindent láttam bele ebbe hogy nem tudtam eldönteni hogy mi lehet

2015. máj. 9. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!