Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajzokat el lehet adni jó...

Rajzokat el lehet adni jó pénzért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg el.
2015. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha az vagy, aki a napokban két rajzot is mutatott, akkor arra az a válasz, hogy az üres papír többet ért.

Ha műalkotásokra gondolsz - tehát tanult grafikus (ami nem feltétlenül iskolát jelent) - s felfigyel rád galéria, műgyűjtő, akkor kevés pénzért. Ha már nevet is szereztél, akkor többért.

Sajnos az a helyzet, hogy az itt érdeklődő színészpalánták, énekesjelöltek, rajzolók, írók, költők 99,99999%-a tehetségtelen, és agresszívvá válik a negatív kritikától.

Remélhetőleg te tényleg tudsz rajzolni, van mondanivalód, s a technikád is kiforrott. Első lépésként megkereshetsz helyi művelődési házakat, hogy ha rendeznek kiállítást, neked is lennének képeid. Helyi lapokat is, hogy "helykitöltőnek" tegyék be. Vagy ha elég érdekes vagy te magad is, akkor írjanak rólad.

Kezdetben többre ne nagyon számíts, ne is akarj pénzt keresni, mert csak megkeseredsz.

2015. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt én is láttam. azt a két rajzot, azt nem írtam.

Az interneten is lehet eladni?

2015. máj. 10. 20:03
 4/13 A kérdező kommentje:
*azt a kérdést
2015. máj. 10. 20:04
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudom magamról, hogy tudok e rajzolni, de művészeti iskolába járok, és a tanárom szerint jól rajzolok, és tehetséges vagyok, persze én ebben nem vagyok biztos, de abban igen, hogyha sok időt szánok rá tudok jót rajzolni,és volt már amivel elégedett voltam.

Vagy én is egy vagyok azok közül a tehetségtelen emberek közül, akik ide írogatnak?

2015. máj. 10. 20:10
 6/13 A kérdező kommentje:
szóval akármilyen jó lesz a rajz nem kereshetek vele pénzt?
2015. máj. 10. 20:12
 7/13 A kérdező kommentje:
2015. máj. 10. 20:14
 8/13 A kérdező kommentje:
mivel szeretek állatokat rajzolni...
2015. máj. 10. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha jól rajzolsz, akkor lehet vele pénzt keresni. Feltéve, ohgy megtalálod azt a témát, amire van igény.
2015. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mi az a téma?Te mit vennél meg?
2015. máj. 10. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!