Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajzokat el lehet adni jó...

Rajzokat el lehet adni jó pénzért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én semmit.


Van egy csomó weboldal, ahol árulhatod a munkáidat. Nézz körül, mások mit rajzolnak, festenek, stb., milyen minőségben, és ha úgy érzed, elég jó vagy, te is megpróbálkozhatsz vele. Veszteni nem vesztesz semmit.

2015. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az olyan típusú rajzokat, amelyet linkeltél el tudom képzelni könyvben illusztrációként. Falra kitéve kevésbé.

Alkalmazott grafikus nem keres rosszul, már ha van munkája.

2015. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Öhm..én például ezzel foglalkozom suli mellett,elég szép kis pénzeket össze lehet vele kaparni.Portrérajzok,valakinek ajándékba,évfordulókra,szülinapokra stb. Szoktak rendelni ilyesmit az emberek.Továbbá szines képeket,egyszerűbb tájképeket dekorációnak szintén.Ezen kívül szoktam pólóra is rajzolni,azt is el lehet adni. :D
2015. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!