Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent divatanimésnek lenni?

Mit jelent divatanimésnek lenni?

Figyelt kérdés
Hallottam néhányszor ezt a kifejezést, és kíváncsi vagyok rá, kire és miért használják. Mitől lesz valaki az?

2015. máj. 10. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
aki nem azért néz animét, mert szereti hanem azért, hogy a többiek lássák, hogy ő animés
2015. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem miért lenne valaki az, mivel nálunk suliban kifejezetten gáz volt, ha valaki rajzfilmeket vagy animéket néz.
2015. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es én is épp ezért tettem fel a kérdést, mert úgy gondolom, hogy Magyarországon nem menő dolog animésnek lenni, mivel sokan csak a fura japán meséket látják benne.
2015. máj. 10. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi osztályunkban ketten vagyunk animések, s mindenki azon röhög, mert nem értik, hogyan szerethetjük azokat.
2015. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként biztos vagyok benne, hogy jóval többen nézik, mint ahogy beismerik, de ez van.


Egyébként hülyeség lenézni, nézek mellettük sok más sorozatot és összehasonlítva a rendes" sorozatokkal érdekes megállapítást lehet tenni. Pl. animéknél sokszor gyerekesebb, kiszámíthatóbbak a rendes felnőtt korosztálynak szánt filmek és sorozatok.

2015. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A divatanimés amennyire én ismerem a kifejezést elsősorban azokra vonatkozik, akik minden nagynevű-éppen népszerű animét megnéznek, és amint jön egy újabb, átállnak arra. Például két éve akik még azon szörnyülködtek, hogy az Attack on Titanban eszik az embereket, tavaly már azon sírtak, hogy a Tokyo Ghoulban szegény pici Kaneki éhezik.
2015. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Nálam még az is divatanimésnek számít, aki globálisan is az (nem Magyarországi szempontból). Vagyis leragadt a shounen legaljánál (Bleach, Fairy Tail, Naruto) és az olyanokra mint az AoT vagy a Tokyo ghoul már azt hiszi, hogy a világ legkomolyabb műve. A seinen létezéséről meg nem is tud.
2015. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis attól valaki divatanimés lesz, ha követi az aktuális sorozatokat? Vagy csak attól, ha ezeknek épp vehemens védőjévé, ajnározójává válik? Én például mostanában elég sok sorozatot szoktam követni a szezonosokból, ebbe általában beleesnek az aktuális hype animék is, de emellett szoktam nézni régebbi sorozatokat is. Olyanokat mint például Berserk, Juuni Kokuki, Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin stb.
2015. máj. 11. 23:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy valaki szűklátókörű a témában mert Naruton kívül csak 1-1 sorozatot látott a szezonból, amiket rögtön elkezd hypolni még nem lesz valaki divatanimés.

Bár én is utálom az ilyen fanboyokat.

2015. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A követéssel, naprakészséggel még nincs baj. A baj ott kezdődik, ha csak azokra fanul és azokra is csak azért, mert aktuálisak.
2015. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!