Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Röhm RG96 9 mm PAK gázpisztoly...

Röhm RG96 9 mm PAK gázpisztolyról mi a véleményetek? Önvédelemre használható?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy és nehéz , a méretesek ezért nem praktikusak viselésre . Zárt szánosat nem vennék önvédelemre , a legtöbb öntöltőbe érdemes utólag 4mm átmérőjű csőszűkítőt betenni .
2015. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2015. máj. 12. 20:20
 3/3 anonim válasza:

Óriás méretű, nehéz, kicsi tárkapacitással. Inkább szilveszteri ökörködésre, tűzijáték lövöldözésre való.


Bárhol laksz az országban, helyette hasonló kategóriában a Zoraki 914-et tudom ajánlani. Minden dimenziójában kisebb méretű, 9+1 helyett 14+1 fér bele, olcsó (25 ezer általában újonnan) és megbízható. Létezik még jó pár más ajánlható típus is, de ezt tényleg bármelyik boltban meglehet venni és bizonyítottan nagyon jó.


Nekem is van. Itthonra 25-ös tárral van (25+1 gáztöltény betárazva), és ha néha revolver helyett magammal viszem az utcára, 14+1-es tárral. Amúgy a forgópisztolyokat szeretem, de a 914 elképesztően ajánlható.

2015. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!