Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jo ez emberek?

Mire jo ez emberek?

Figyelt kérdés
Sokan basztatnak a súlyom miatt Ezert ugy döntöttem hogy nem eszek tobbet semmit! Sokan. Gondoljatok mar bele hogy az embereknek milyen szarul esik az hogyha bantjatok oket. Ti sem vagytok tokeletes, mert nincs tokeletes ember. Van aki csunya van aki kövér van akinek nagy az orra. Elítélitek. Valaki mondja el ez mire jo? Hogy hazerjen iskolából/munkahelyről es az legyen az elso hogy elo vesz egy kést es addig vágja magat amig nem vágja el az eret? Vsgy begyogyszerezze magat? Vonat ele al? Gondolkozzatok. Milyen emberek vannak? Tieteket joerzessel tolt el ha tudtok valakit bántani? Mert engem nem. Sose bantottam senkit. Se szavakkal se semmivel. Nagyon sok olyan embert/ kisfiut/ kislányt ismerek aki pischologushoz jar. Emiatt.
2015. máj. 10. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kövér voltam, de a folyamatos basztatás miatt lefogytam. Szerintem igenis hasznos, hogy basztatják az embert egy olyan rossz tulajdonsága miatt, amin tud változtatni
2015. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:Ddd:Dddddddddddd lol

Ez hulyeseg

2015. máj. 11. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem attól fogytam le, hogy basztattak, attól fogytam le, hogy elmentem konditerembe, de könnyebb ülni a hájas seggeden mint tenni ellene
2015. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na még hájas vagy?
2015. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!