Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! A Tulaj ki akar tetetni...

SOS! A Tulaj ki akar tetetni rendőrökkel az alérletből. Meg teheti? Szeptember óta lakom ott gyermekemmel aki 9éves és párommal aki dolgozik fizetünk rendesen. DE nincs szerződés és be se vagyok jelentve ide

Figyelt kérdés
Április 20. án szolt hogy3 héten belül költözzünk el.A szomszédok szoltak hogy 15.ével ránk hivja a rendöröket Nekünk folyamatba van a saját lakás intézése max még 4hét .A kérdésem ilyenkor mi a tehendő?Vagy ezt meg teheti?Szerződés azért nem csináltunk mert anyukám sogórnője intézte.Válaszokat tanácsokat köszönöm

2015. máj. 11. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
elég szomorú ez a magyar jog,hogy ha van egy házam lakásom,és a bérlő nem fizet vagy bármilyen egyéb,de indokolható eset miatt ki akarom tenni,akkor ez nem oldható meg!!!
2015. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én fizetek rendesen és nem is akarok maradni itt.Férjemmel már a saját lakást intézzük már a fogllalót is le tettük /Igen arról van HIVATALOS UGYVÉD ÁLTAL IRT DOKUMENTUM /mi EGYÜTT ÉLÜNK A TULAJJAL és azért akar ki tenni mert össze jött egy roma családdal és azok befolyásolják.Mi nagyon jol meg voltunk együtt de ez igy alakult.De igy nem megértő mivel hogy befolyásolják:/ és tanum is van rá hogy fizetem/fizetek rendesen kb a fél utca látták is meg tudják hogy tisztességes csalás vagyunk.De ha még is ki jönne a rendőr akkor végülis ő is meg üti a bokályát mert nm adózik ?
2015. máj. 21. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!