Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy fiúval volt,egy egyéjszakás kalandom.Azóta úgy alakúlt,hogy komolyabbra,fordult vele a dolog.De múltkor volt egy furcsa kijelentése,hogy ameddig a szüleim dolgoznak addig nem,e lehetnénk titokba nállunk pár órát.Érdekes hogy nem hozzá,akart haza vinni hanem,hogy én vigyem fel hozzánk.Engem ez azért zavar mert eddig is akikkel jártam mindig,ők voltak nállunk volt hogy hetekig.Én a fiúkhoz alig mehettem.
2015. máj. 11. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért zavar, ha eddig a fiúk mentek hozzád, és most "Engem ez azért zavar mert eddig is akikkel jártam mindig,ők voltak nállunk volt hogy hetekig.Én a fiúkhoz alig mehettem."

Csak az a baj, hogy nem magához hívott?

Ha egy csaló az illető, akkor így térképezheti fel a lakásotokat, s még jól szórakozik is - de azt te tudhatod róla, mennyire megbízható.

2015. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!