Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom ,nem járunk csak barátok vagyunk.Szoktam járni hozzájuk meg inni gy kávét vagy valami italt.A szüleivel él.Az apukája ágyba fekvő beteg az anyukája az nem beteg azzal sűrűn szoktam találkozni.De mindig van egy olyan érzésem mintha zavarnék nálluk! Pedig mondtam a haverom nyugodtan átmehetek meg az anyukája se szól semmit.De zavaró hogy mindig bele botlok az anyukájába.Példáu kulcsra zárják az ajtót amikor megyünk hozzájuk akkor az anyukája nyissa ki az ajtót.És kellemetlen nekem hogy már megint emgyek hozzájuk nehogy szóljon valamit. Az emeleten vana fiú szobája véglis annyira nem hiszem hogy zavarnánk de nem tudom.
2015. febr. 25. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt már láttuk...
2015. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!