Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma hivtak a T-mobile tol,...

Ma hivtak a T-mobile tol, hogy magas havi forgalom miatt korlátozzák a kimenő hívásaimat, ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Abban az esetben nem, ha tudom igazolni az 5számjegyből állo numerikus jelszóval magam. Vagy személy ig. Számmal. De mivel nem az én nevemen van az alőfizetés, hanem a barátomén, ezért az ő adatai kellenének. Numerikus jeszót nem adtunk meg amikor kihztuk a telefonolat. Most mit csináljak?

2015. máj. 11. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A T-Mobile-t passzolom, de a Telenornál minden előfizetéshez van egy meghatározott keret, aminek elérésekor a kimenő forgalmat korlátozzák, hogy ne legyen extrém magas telefonszámlád. Nálam ez olyan 37 000Ft-nál következett be ( külföldön voltam 1,5 hónapig). Ilyenkor befizetsz egy bizonyos kauciót ( az én esetemben 25 000-ret ) és mehet tovább a buli.

Gondolom a T-nél is van valami hasonló megoldás.

2015. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csávó azt mondta,hogy be kell menni a T-mobile hoz és ott tudjuk igazolni, hogy nem vissza élés vagy ilyesmi történt. De akkor kell fizetni valamit? Mert csak április 30óta van az előfizetes és csekket nem kaptunk még.
2015. máj. 11. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt tőlük kell megkérdezned kell-e fizetni valamit.

Ez egy beépített limit, hogy ne tudd magadat besz0patni azzal, hogy olyan telefonszámlát csinálsz, hogy belerokkanj.

A T ezek szerint személyes megjelenést kér, a Telenor kauciót ( nyilván a kaució levonódik a számlából, egyfajta előre fizetés valósul meg).


Én a helyedben azon gondolkodnék el, hogy ha magas havi forgalom miatt korlátoznak, akkor nem lenne-e érdemesebb váltani egy olyan csomagra, ami bár drágább de korlátlanul használható.

2015. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet valtani kene masikat... Am a szerzodes a baratomnal van. Azon rajt lehet az az 5szamjegybol allo kod? Mert am kaptam egy sms-t:

Tisztelt Orsòs Zoltàn! Erre az SMS-re küldött "OK" vàlasszal 12 òràn belül végleges szerzödéses jelszò készìthetö a koràbban beàllìtott korlàtozott jelszòbòl. Üdvözlettel: Telekom

2015. máj. 11. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne, ha bemennél egy T-Mobile üzletbe. Ott mindenről felvilágosítanak és segíteni is tudnak.
2015. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel en is tisztaban vagyok. Csak a baratom hetvegen tud jonni, es jobb lett volna,ha mar azert elobb sikerult volna tisztazni ezt az ugyet. De hat nem tudok mast csinalni. Majd most penteket meg kell varni,mert en nem intezhetem el,csak a baratom.
2015. máj. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!