Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Apple gyárthatna andoridos...

Az Apple gyárthatna andoridos telefont?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm

2015. máj. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos gyárthatNA, de nem fog
2015. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyértelmű ,hogy nem fog . Miért is tenné ,? Viszont van egy elég jónak tűnő ötletem es azért érdeklődtem .
2015. máj. 11. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy olyat sikerult kitalalnod, amire a vilag legyorsabban fejlodo vallalatanal a kozel 100.000 alkalmazottbol meg senki se gondolt:)
2015. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van . Valószínűleg mar nekik is megfordult a fejükbe , de hátha nem :) Azt nem tudja valaki ,hogy lehet-e velük mondjuk e-mail os kapcsolatot felvenni ,de gondolom nem .
2015. máj. 13. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább gondolkozz el azon, hogy hogyan valósíthatnád meg te magad és szerezz hozzá ismereteket, aztán esetleg ismerősökkel összefogva indíts egy kickstarter (vagy valamilyen crowfounding) kampányt amiből pénz lenne és valósítsd meg
2015. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!