Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a Valentin napról?...

Vélemények a Valentin napról? Van értelme, vagy nincs? Indokolást is pls

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs,nem magyar szokás.Amerikát nem kellene mindenben utánozni.Akit szeretsz,azt nemcsak egyetlen napon kell szeretned.
2010. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó kis üzlet.

Engem nem zavar. Ha plusz egy nap jobban szeretik egymást, ám legyen.

És senkinek sem ártanak vele. Legyen.

2010. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen lényeg amit látok a valentin napban hogy a párok közelebb kerülnek egymáshoz vagy éppen összejönnek. De tulajdonképpen bármelyik nap lehetne valentinnap, bármelyik napon találhatunk új szerelmet, különlegessé tehetjük párunk napját, vagy akár éppen ki is dobhatnak pont mint valentin napkor.
2010. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincsen értelme. Ha valaki szereti a párját,akkor ne csak ezen az egy napon mutass ki.
2010. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
-a kimaradt :)
2010. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolónak igaza van. Ha valaki szereti a másikat,akkor tényleg ne csak ezen az egy napon mutassa ki. Ez csak egy szokás,amit átvettünk másik országból. :S
2010. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a virágárusok,csoki és ajándékárusok vszinü nagyon szeretik mer durván megszedik magukat. am ugyvagyok vele h akik szeretik 1mást azok az év másik 364napján is ugyanugy szeressék 1mást ne 1nap legyen kiemelve szal sztem nincs sok értelme
2010. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme, mi sem ünnepeljük. A szüleim is csak azért, mert ezen az egy napon tudja apu rávenni anyut, hogy kocsonyát főzzön. XD
2010. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Virágüzletem van. Szerinted?
2010. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!