Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy olyan sok...

Miért van az, hogy olyan sok ember soha nem említi meg hogy vannak kivételek ebben a mai generációban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy el van cseszve a generációnk, de pl én is kivétel vagyok

2015. máj. 12. 15:07
 1/4 anonim válasza:
Mert a számuk elenyészõ, mindig a többséget szidják. És a sok ....között már észre sem veszik a normálisakat. Pedig vajon kik miatt lett olyan a generációnk, amilyen?
2015. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

Egy komplett generáció – megy úgy általában egy csoport – megítélésében az átlag, a többség számít.


De nem tudjuk, hogy az a sok ember pontosan mit kritizál, amire te így reagáltál, milyen szempontok alapján ír véleményét, és te miért képezel kivételt, egyáltalán kivétel vagy-e valóban, vagy csak annak gondolod magad.

2015. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szinte ugyan az amit az első kommentelő (válaszoló) írt. Illetve azért mert egy ember nem mindenki szemébe kivétel. Van aki ilyen van aki olyan. Lehet hogy az egyik szemébe egy kis sz*r vagy de más szemébe egy normális ember. És igen a mai generáció nem a legjobb, én is benne vagyok de én legalább nem süllyedtem olyan szintre mint ők, mert engem normálisan neveltek. ( Ne értsetek félre, nem biztos hogy a szülő hibája.) Ha ezért piszkálnak akkor próbálj ne foglalkozni vele.
2015. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!