Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adhatok ki könyvet?

Hogyan adhatok ki könyvet?

Figyelt kérdés
Régóta szeretek írni verseket, regényeket, dalokat egyaránt, és szeretném kiadni a saját könyvemet. Azonban tudom, hogy ez a legtöbb esetben nagyon drága befektetés. De van mégis valami könnyen elérhető módja, hogy ingyenes legyen, vagy csak ne legyen olyan drága? Hozzáteszem, hogy 16 éves vagyok, szóval még nincs saját keresetem, meg azt hallottam, így szerződést se köthetek egy kiadóval sem, hanem a szüleim kellenek a dologhoz. Na szóval igazából nem sokat tudok erről az egészről, de valaki esetleg tudja, hogy melyik kiadó(k)nál érdemes próbálkoznom, és mi ennek a dolognak a menete? Nem elsősorban a pénz miatt csinálom, nekem fontosabb, hogy sok emberhez eljusson, amit írtam, és kipróbálhassam magam ezen a téren is. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 12. 18:41
 1/1 anonim válasza:

Undergrand kiado 15ezer forintert kiadja a konyved csak irj nekik emailt am nagyon segitokeszek a honlapjukon mindent megtalalsz

Ha kesz lesz a konyved mindenkepp kerek belole! ;)

12/L

Ha vmi egyeb kerdesed van irj privit

2015. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!