Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Árvasági ellátást mikor...

Kacsa Tibor kérdése:

Árvasági ellátást mikor folyósítják újból?

Figyelt kérdés

A következő helyzet állt elő:


Jogosult vagyok az árvaellátásra, a tanulói jogviszonyom még mindig megvan, viszont az igazolólapot csak 3 hónap után küldtem vissza a kiküldését követően (ez volt két napja). A mai napon reggel utalniuk kellett volna az összeget, de nem tették meg. Lehetséges, hogy az igazolólap hiányában nem utalják? Ha feldolgozták az igazoló lapot, akkor újra utalni fogják?



2015. máj. 12. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a nyugdíjfolyósító igazgatósággal .
2015. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Folyamatosan hívtam őket, de nem vették fel, e-mail-re nem válaszoltak... De végül megoldódott a dolog.


Ha esetleg valaki hasonló helyzetbe kerül, akkor a sulival kitöltött papírt azonnal küldje fel a nyufig-nak (sürősségi, ajánlott levél). Amint feldolgozzák a dokumentumot, utalják a pénzt (kb. 1 hét volt nekem)

2015. máj. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!