Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! VW Passat b6-om (3c)...

Bendzsi.vw kérdése:

Üdv! VW Passat b6-om (3c) van. Bal első elektoromos ablak nem húz fel. Valami jó tanácsot tudnátok?

Figyelt kérdés
2005-ös 1.9 PD TDI igazából az érdekelne engem, hogy elektronikai hiba lehet-e vagy inkább az ablak emelő motor romlott el. Pár nap mulva viszem szerelőhöz feldugni gépre remélem az kimutatja de addig is ha valakinek volt már ilyen vagy értene hozzá mondhatna pár tanácsot vagy teendőt. Egyébként 2hete csinálta ezt levettem a sarut az akksiról nem volt úgy sem jó hagytam pár napig és jó lett magától. Most megint ez van nem akarja felhúzni. A ciki az, hogy így nagyon használni sem lehet hiszen lehúzott ablakkal bezárni...fölösleges.
2015. máj. 12. 22:01
 1/2 szántóvető ***** válasza:
kár gépre tenni,inkább vegyél egy kapcsolót és cseréld ki.
2015. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma az eggyik ismerősőm is ezt mondta. ez a jobbik eset ha csak ennyi a baja de kicserélem és végül nem is az hanem a motor a hiba....gép viszont kimutatja a hibát.

Azért köszönöm!:)

2015. máj. 12. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!