Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó a webnode oldal?

Mire jó a webnode oldal?

Figyelt kérdés

Szerettem volna blogot vezetni, mert marha jónak találtam, erre az első ingyenes ajánlat, ez a webnode volt, és én regisztráltam... Nem kell annyira hülyének nézni, már kiröhögtem magam.. Szóval nem lehet azt törölni, megértem.. De ha az valami cég ajánlós, áru cucc, akkor az elég furi lenne, hogy míg ott árulnak, én az életemről zagyválok... Kérdésem, tehát, hogy feltétlen céges ajánlásokat kell ott csinálni?

Kérlek segítsetek!

És mondom nem kell még üzenetben SEM hülyülni, tudom, hogy elrontottam, nem kellett volna regisztrálni..

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 13. 14:46
 1/1 anonim válasza:
nekem is van webnode-os weboldalam...blogot készíteni is lehet vele, nem csak üzleti dolgokra való....amugy törölni is lehet az oldalat, és regisztrálhatsz másikat is...
2015. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!