Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Telefonom magátol küldött...

A Telefonom magátol küldött SMS-t valakinek. Miért? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma épp a bank ügyeimet intéztem, amikor éreztem, hogy a zsebemben rezeg a telefon.


Amint végeztem, megnéztem... Egy ismerősöm irt válasz SMS-t.

Válasz SMS-t....


Megnéztem az "általam" elküldött sms küldési idejét, és akkor én még javában ültem, zsebemben a telefonommmal. A Telefon mindig le van zárva, most is le volt. Nem nyomódott el, ráadásul a szöveg is értelmes volt, bár én ilyet senkinek sem irtam még.


Idézem.: "Értekezleten vagyok, később visszahívom."


Futtattam egy avastot. Semmit nem talált.

Mitöl lehet ez?



2015. máj. 13. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha okostelefonod van, akkor nagyon egyszerű. Velem is előfordult ilyen. Ha mondjuk csörög a telefonod, akkor van beleépítve a telefonba olyan funkció, elég, ha hozzáérsz a telefonhoz és felajánlj választási lehetőségeket, hogy miért nem tudod felvenni a telefonodat és köztük van ilyen is, hogy értekezleten vagy és később visszahívod, de van olyan is, hogy éppen moziban vagy, vagy vezetsz.

Én is így jártam, elindultam otthonról, kb. 2 percet sétáltam, mikor hívott a férjem, csak megfogtam a telefonomat, hogy felvegyem, közben valószínűleg valahová odaértem a kijelzőn a zsebemben és már automatikusan küldte az sms-t, hogy moziba vagyok.:) Meg is lepődött a férjem, hogy 2 perce váltunk el és már moziban vagyok, mikor dolgozni mentem!:)

Szóval ez egy beépített funkció a telefonban.:)

2015. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiba a szoftverben. Esetleg az ismerosod hivott, es a zsebedben levo telefonon a tipikus 'butt dial' jelenseggel elutasitottad a hivast.
2015. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!